• 0850 474 14 28

Vck Hata Kodları

Vck Hata Kodları nı merak eden müşterilerimiz için Vck Hata Kodları nı araştırıp sayfamızda yayımlamış bulunmaktayız. Sayfamızı inceleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ana şartel açık konumda iken yeşil ışık yanıyor mu?

Yanıp Sönüyor ise; Vck kombinizde aşırı ısınma sorunu oluştuğunu belirtmekte olan bir hata kodudur. Bu durumda limit termostat da arıza olmaktadır. Servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Yanmıyor ise; Cihaza elektriğe giriş bağlantılarında sorun olduğunu belirtmekte olan bir hata sinyalidir. Bu durumda kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir.

2. Işık Yanıyor mu?

Yanıyor ise; Sıcak su isteği olduğunu belirtmektedir. Cihazda sorun yoktur.

Yanmıyor ise; Kombinizin kış konumunda olup olmadığını kontrol ediniz. Tümü doğru ise bu durumda elektronik kartta sorun olduğunu belirtmekte olan bir hata sinyalidir. Vck Servisi ile iletişime geçiniz.

4. Işık Yanıyor mu?

Yanıp Sönmekte ise; Bu hata kodu cihazının tipine göre değişmektedir. Cihazınız bacalı tip kombi ise baca çekiminde sorun olabilir ya da baca sensörü arızalı olmaktadır. Servis müdahalesi gerekmektedir. Cihazınız hermetik tip kombi ise bu durumda prosestat arızası olmaktadır. Yine servis desteği almanız gerekmektedir.

Yanmıyor ise; Bacalı tip kombilerde; baca tıkanmış ve bu nedenle de cihazınız bloke olmuş olabilir. Servis çağırmanız gerekmektedir. Hermetik tip kombilerde; hava prosestatında ya da fanda sorun olabilmektedir. Servis desteği almanız gerekmektedir.

5. Işık Yanıyor mu?

Yanıp Sönmekte ise; Bu durumda ilk olarak kombinin basınç seviyesini kontrol ediniz. Basınç seviyesi düşük ise kombinize su basınız. Normale dönmez ise bu durumda mikro işlemcide bir sorun olmaktadır ya da devir daim pompasında sorun oluşabilmektedir. Servis desteği alınız.

Yanmıyor ise; Elektronik kartta ya da gaz valfinde sorun olmaktadır. Servisi arayarak sorunun çözümlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

6. Işık Yanıyor mu?

Yanıp Sönüyor ise; Petek tesisat gidiş sensöründe sorun oluştuğunu belirtmekte olan bir hata kodudur. Kullanıcı olarak cihaza müdahale etmeden servisi aramanız gerekmektedir.

Yanmıyor ise; Cihazda alev oluştuğunu fakat ateşleme çubuklarının bunu hissetmediğini belirtmekte olan bir sinyaldir. Bu durumda elektronik kartta ya da ateşleme iyonizasyon elektrodlarında sorun olabilmektedir. Servisi arayınız.

7. Işık Yanıyor mu?

Yanıp Sönüyor ise; Mikro işlemci hatasıdır. Kullanıcı olarak cihaza 3 kez reset atınız. Reset sonrası cihazda düzelme olmaz ise elektronik kartta sorun meydana gelmiş demektir. Servis ekiplerinden yardım alınız.

Yanıyor ise; Cihazın başarılı bir şekilde ateşleme yapamadığını belirten bir hata kodudur. Gaz valfinde sorun olabilmektedir. Net bir teşhis için servisi arayınız.

Back to Top