• 444 1 837

Vaillant Kombi Bakımında %40 İndirim

Vaillant kombi kullanıcılarına özel hazırladığımız kampanyamız hakkında sizleri bu yazımızda bilgilendireceğiz. Vailant kombilerin düzenli olarak yapılması gereken ve genel anlamda ihtiyacı olan bakımlar genelde kullanıcılar tarafından ihmal edilir. Bu ihmale birçok sebep bulunur. Çoğu zaman kullanıcı vakit bulamaz çoğu zaman da maliyet sebebi ile zor durumda kalırlar. İşlemler bir şekilde yapılamaz. Bizler de bu düşünce ile sizlere özel ve özellikle bütçenize özel bir kampanyamız ile huzurlarınızdayız. Vaillant Kombi Bakımında %40 İndirim kampanyamızdan yararlanmak ya da faydalanmak için koşulları öğrenmek isterseniz yazımızı inceleyiniz.

Vaillant Kombi Bakımı Nedir?

Vaillant kombinin periyodik olarak yılda bir kez yaptırılması gereken temizlik ve genel kontrol işlemidir. Özellikle de tasarruf, iyi randıman alma, can ve mal güvenliği açısından mutlaka uzmanına yaptırılması gereken bir uygulamadır.

Vaillant Kombi Bakımında %40 İndirim Kampanyası Nedir?

Bu kampanyamızın amacı; birden çok Vaillant kombi bulunan ve kullanılan dairelerde Vaillant kombi bakımını en ucuza getirmenize yardımcı olmaktır. Vaillant kombi bakım uygulamalarını birden çok kombiye yaptığımızda %40 a varan indirimler sağlıyor tüketici bütçesine bu anlamda yer veriyoruz.

Vaillant Kombi Bakımında %40 İndirim Kampanyası Detayları

  • 3 Vaillant kombiden 10 Vaillant kombiye kadar bakım işlemine %30 İndirim
  • 10 Vaillant kombiden 50 Vaillant kombiye kadar bakım işlemine %35 İndirim
  • 50 Vaillant kombi ve üzeri bakım işlemine %40 İndirim

Bu kampanyamız özellikle de site içerisinde bulunan birden çok Vaillant kombi kullanıcısına özel olmaktadır. Cihazların özellikle de Vaillant markasına ait olması önemli değildir. Vaillant dışında yer alan tüm kombilerde de kampanya geçerli olmaktadır. Çünkü firmamız özel servistir ve tüm markalardaki kombilere hizmet sunmaktadır.

Vaillant Kombi Bakımında %40 İndirim Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Kombi kullanan tüm tüketicilerimiz yararlanabilir. Fakat kampanyamız gereği kombilerin aynı bina içerisinde olması gerekmektedir. Farklı binalarda ya da bölgelerde yer alan kombilerde geçerli olmamaktadır. Site, residence ya da aynı bina içerisinde yer alan kombilere bakım gerekiyor ise sunduğumuz kampanya neticesinde indirimden sizler de yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isterseniz eğer çağrı merkezimize ulaşarak kaç kombi olduğunu belirtebilir ve randevu kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Kampanya firmamız bünyesinde oluşturulmuştur. Kampanyanın son bulması ya da değişime uğraması gibi işlemler gizli tutulmaktadır.

Back to Top