• 444 1 837

Radyatörünü Temizletene Bakım Hediye

Vaillant kombi kullanıcılarına özel olarak hazırladığımız bir kampanyamız ile yine huzurlarınızdayız. Kış dönemleri yaklaştığında kullanıcıları her zaman bir ısınma telaşı sarar. Bir de iyi sonuç alabilmek adına cihazların bakımları önemlidir. Vaillant kombi bakımı kadar iyi sonuç alabilmek ve tasarrufu yaşayabilmek adına radyatör temizliği de önemlidir. Vaillant kombisine bakım yaptıramayan kullanıcılar radyatör temizliğini hiç yaptıramaz. Çünkü maliyet açısından radyatör temizliği Vaillant kombi bakımına göre biraz daha pahalıdır. Daha öncesinde radyatör temizliği yaptırmayan ya da radyatörlerinin temizliğe ihtiyacı olan tüketicilerimiz var ise kampanyamızdan yararlanabilir.  Radyatör Temizliği Yaptırana Kombi Bakımı Hediye başlığı altında sunulan kampanya detayları aşağıda yer almaktadır.

Radyatör Temizliği Nedir?

Daire veya iş yerinde bulunan bakır boru, demir boru ya da plastik boru kalorifer tesisatının temizliğe ihtiyacı olmaktadır. Bu temizlik uygulamasına petek yıkama, radyatör temizliği ya da tesisat yıkama işlemi adı verilmektedir.

► Kalorifer filtresinin tıkanması durumu, peteklerin altında çamurun birikmesi, tesisat boru çaplarının daralması durumu kullanıcının yakıt sarfiyatı yapması demektir. Yakıt tüketimi bu durumda %40 oranında artmaktadır. Tesisat bu sebeple 3 ya da 4 yıl içerisinde bir kez temizletilmelidir.

Radyatörünü Temizletene Bakım Hediye!

Radyatörleriniz eskisi gibi çalışmıyor, ayarı yüksek tutmanıza rağmen az ısı sağlıyor, beklediğiniz randımanı elde edemiyor musunuz? Tesisatınız uzun süredir bakım görmediği için bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumu yaşayan kullanıcı sayısının fazla olduğunun bilincinde olan firmamız sizlere özel kampanyası ile huzurlarınızda…

*Radyatörlerini temizletmek isteyen tüketicilerimize %30 oranında indirim sunuyoruz!

*Ayrıca kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerimizin radyatörlerini temizlerken 100 tl değerinde olan kombi bakımını da hediye ediyoruz!

Kampanyamız tüm kombi kullanıcılarına özeldir. Kombilerin marka modeli ne olursa olsun kampanyamız geçerlidir. Ayrıca kampanyamızdan hizmet verdiğimiz bölgelerde ikamet etmekte olan tüm tüketicilerimiz yararlanabilir.

Radyatörünü Temizletene Bakım Hediye Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerimiz çağrı merkezimize ulaşabilir. Çağrı merkezimize ulaştıktan sonra fiyat bilgisi almak adına daire içinde yer alan petek sayısını belirtebilirsiniz. Petek sayısına göre yapılan uygulamanın bedeli farklı olmaktadır. Net bilgi için de daire içindeki petek sayısının bilinmesi gerekir. Çağrı merkezi ekibimiz sizlere ona göre fiyat bilgisi sunar ve onayladığınız taktirde bakım hediye edilerek kaydınız uygun olduğunuz ve firmamızın uygun olduğu bir tarihe alınır. İşlemler de uzmanı tarafından yapılır.

Kampanyanın bitme süresini veya oluşan değişiklikleri firmamız gizli tutar. Vakit geçmeden kampanyadan tüm tüketicilerimiz yararlanmalıdır.

Back to Top