• 444 1 837

Online Kayıt Oluştur %10 İndirim Kazan

Vaillant kombi kullanıcıları ya da klima kullanıcılarına özel hazırladığımız değişik bir kampanyamız ile yine sizlerin karşısındayız. Vaillant cihaz sorunlarınızda arızanın giderilmesi amacı ile bazen servisi arayacak vaktiniz olmaz. Ya da telefonunuz dakikalı ise dakika kalmamıştır bu yüzden de arama yapamıyor olabilirsiniz. Firmamız sizlerin düştüğü ya da düşeceği tüm durumların farkında olarak sizler için yeni bir kampanya oluşturdu. Kampanyamız adı Online Kayıt Oluştur %10 İndirim Kazan başlığı altında sunulmaktadır. Bilgiler için yazımızı incelemeye devam ediniz.

Online Kayıt Nedir?

Site üzerinden arıza kaydı oluşturma işlemidir. Servisi aramaya gerek duyulmaksızın online olarak arıza kaydı bırakabileceğiniz bir yöntemdir.

Online Kayıt Oluştur %10 İndirim Kazan Kampanyasının Detayları

Kampanyamız tüm online kayıtlarda geçerlidir. Vaillant kombilerde ya da klimalarda meydana gelen arıza durumlarında ya da bakım gibi uygulamalarda teknik açıdan yardımları çağrı merkezine ulaşmak yerine direk online olarak oluşturabilirsiniz.

Online oluşturduğunuz arıza veya bakım kayıtlarında anında %10 oranında indirim uygulanıyor! Bu indirim yalnızca bakım ve arıza onarım işlemlerinde geçerlidir.

Kampanyamız servis ücretlerinde geçerli değildir. Yalnızca cihazlarınızın bakımlarında ya da arıza durumlarında onarım masrafında geçerlidir. Çıkan masraftan direk %10 indirim sağlanır. Bu kampanyamızı kaçırmayın.

Online Kayıt Oluştur %10 İndirim Kazan Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Kampanyamızdan yararlanmak için sitemizi ziyaret etmelisiniz. Sitemizi ziyaret ettikten sonra online destek programımıza önce sorununuzu yazın. Sorunuz ya da sorununuz karşısında ekibimiz sizlere yardımcı olabilecek bilgileri aktarır. Arıza durumu eğer online olarak çözümlenmiyorsa kayıt oluşturur ve uzman ekibi adresinize yönlendirir. Online olarak kayıt oluşturduğunuz için uzman ekibimiz çıkan masrafa göre %10 indirim sağlar. Ona göre ödeme yaparsınız ve bu şekilde kampanyamızdan da yararlanmış olursunuz.

Önemli Bilgi: Kampanyamız yalnızca online olarak oluşturulan arıza ve bakım kayıtlarında geçerlidir. Çağrı merkezimize gelen telefonlarda kampanyanın geçerliliği olmamaktadır.

Kampanyanın son bulmasını veya kampanya hakkındaki değişiklikleri firmamız saklı tutar. Sizler de bu kampanyadan yararlanmak veya indirimi yakalamak üzere tüm arıza durumlarında online kayıt sistemimize ulaşabilirsiniz.

Back to Top