• 444 1 837

Bakım İsteyene Gaz Dedektör %50 İndirimli

Vaillant kombi kullanıcılarının önemsenmesi gereken uygulamalardan biridir bakımlar. Her ne kadar önemli desek de çoğu kullanıcı tarafından ihmal edilir ve yaptırılmaz ya da yaptırılamaz. Bu nedenle de kullanıcılar genelde bakımsızlık sebebi ile sorun yaşar. Bizler de bakımın önemini bir kez daha vurgulamak adına ve sizlerin de sağlığını düşünen bir firma olarak bir kampanya oluşturduk. Yeni oluşturduğumuz kampanyamızı Kombi Bakımı Yaptırana Gaz Dedektörü %50 İndirimli başlığı ile huzurlarınıza sunuyoruz. Bilgi için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kombi Temizliği Nedir?

Kombiye yılda bir kez yaptırılması önerilen, genel kontrol olarak da bilinen bakım işlemidir.

Gaz Dedektörü Nedir?

Doğalgaz kullanılan dairelerde doğalgaz kaçağı meydana geldiği zaman kaçağı direk algılayan, kullanıcısını kaçak olduğuna dair uyaran, uyarılar neticesinde çok geç olmadan önlemler alınmasına yardımcı olan cihazdır.

Bakım İsteyene Gaz Dedektör %50 İndirimli !!!

Kombi bakımlarının önemi kadar doğalgaz kaçakları da önemlidir. Kombi doğalgaz ile çalışır. Bu açıdan her zaman olmasa da ara sıra sorun teşkil edebilir. Bu anlamda ne derece önlem alındığı önemlidir. Bu sebeple de sizlerin sağlığını ve kombi kullanımında beklentiye yanıt alabilmeyi bütünleştirecek bir kampanya ile huzurlarınıza çıkıyoruz.

Kampanyamızın detaylarından bahsedecek olursak eğer;

Kombinize bakım yaptırmak düşüncesinde iseniz bu kampanyamızı kaçırmayın… Kombi bakımı isteyene gaz kaçağı tespit edici gaz alarm cihazına %50 indirim sunuyoruz!!! Bu sayede hem kombinizin periyodik olarak bakımını yaptırmış oluyorsunuz hem de sağlığınızı koruyabileceğiniz gaz alarm cihazına %50 indirimli olarak sahip olursunuz.

Gaz alarm cihazı hayat kurtarır… Bu cihazı tüm doğalgazlı kombi kullanıcıları mutlaka kullanmalıdır. Dairesinde gaz kaçağı meydana geldiği zaman kaçakları kullanıcı olarak algılamak güç bir durumdur. Bu durumu zorlaştırmak yerine daha kısa sürede önlem almak, can ve mal güvenliğini koruma altına almak adına gaz alarm cihazına ihtiyaç vardır. Bizler de bu cihazı kombisine bakım isteyen tüm tüketicilerimize yarı yarıya indirimli olarak sunuyoruz. Bu kampanyamızı kaçırmayınız…

Bakım İsteyene Gaz Dedektör %50 İndirimli Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyamızdan yararlanmak üzere bizlere online destek programımızdan ya da çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Kayıt oluşturmanız neticesinde uzman ekibimiz kısa zamanda adresinizde yer alır kombinizin bakımını yapar ve gaz alarm cihazını monte ederek sizlere gaz alarm cihazını %50 indirimli olarak sunar. Kombi bakım işlemi sonrasında gaz alarm cihazı monte edilir ve  gaz alarm cihazına 1 yıl kadar garanti de sunulur.

Önemli Bilgi: Bu kampanyamızdan hemen her bölgedeki kombi kullanıcıları yararlanabilir. Yalnızca bakımını yaptığımız kombilerde gaz alarm cihazına %50 indirimimiz söz konusudur.

Kampanyanın son bulması ya da değiştirilmesi gibi bilgileri firmamız gizli tutar.

Back to Top