• 444 1 837

Gaz Dedektörüne Ücretsiz Kombi Bakımı

Günümüzde doğalgazın olduğu her yerde kaçak olabilme riski bulunmaktadır. Bu riski ortadan kaldırmak gibi bir durum söz konusu olmaz fakat bu anlamda önlemler alınabilir. Alınabilecek en iyi önlem ise gaz dedektörü kullanımıdır. Bir de daha iyi sonuç alabilmek, tasarrufu yaşayabilmek, uzun süre Vaillant kombi kullanımına etmen olabilmek adına bakımlar önemlidir. Bizler de firma olarak bu iki önemli şeyi bir araya getirerek sizlere ve bütçenize özel bir kampanya hazırladık. Gaz Dedektörü İsteyene Ücretsiz Kombi Bakımı kampanyası hakkında bilgiler almak üzere yazımızı inceleyiniz.

Gaz Dedektörü Nedir?

Gaz kaçağı gibi durumlarda kaçağı algılayarak kullanıcısını uyaran ve önlem aldıran cihazdır. Doğalgazın bulunduğu ve kullanıldığı her ortamda mutlaka sağlık açısından kullanılması önerilmektedir. Kullanımı şart olan bir üründür de denilebilir.

► Avrupa ülkeleri göz önünde bulundurulur ise gaz dedektörü kullanımı %70 veya %80 oranındadır. Ülkemizde ise bu oran maalesef %10 civarındadır.

Kombi Bakımı Nedir?

Kombilerin genel temizlik ve kontrol işlemidir. Her yıl düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Kullanıcı olarak işlemi siz yapmamalı mutlaka uzman yardımı almalısınız. Bakımların önemi yüksektir, kombinizin bakımını önemsemelisiniz.

Gaz Dedektörüne Ücretsiz Kombi Bakımı Kampanyası Nedir?

Gaz alarm cihazının öneminden yukarıdaki yazımızda bahsettik. Gaz dedektörü isteyen tüketicilerimizin kombisinin bakımlarını ücretsiz olarak yapıyoruz. Normalde 100 tl değerinde olan kombi bakımı, gaz alarm cihazı isteyen tüketicilerimize bizden hediye! Bu sayede kullanıcılarımız hem periyodik olarak gerekli olan bakımları ücretsiz olarak yaptırmış olur hem de can ve mal güvenliğini gaz dedektörü sayesinde korumaya almış olabilir. Bu anlamda sizlerin sağlığı açısından önemli bir kampanyadır.

Gaz Dedektörüne Ücretsiz Kombi Bakımı Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan her bölgeden, doğalgazlı kombi kullanıcıları yararlanabilir. Bölge sorun değildir. Hemen her bölgeye hizmet sunmakta olan firmamız tüm tüketicilerini düşünerek bu kampanyayı hazırlayarak sunmuştur. Kampanyamızdan yararlanmak için doğalgazlı kombi kullanmanız yeterlidir. Kombinizin markasının Vaillant olması da şart değildir. Çünkü firmamız özel servis olduğu için her marka modeldeki kombilere hizmet sunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilir randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Kampanya hakkındaki değişimleri ve kampanyanın bitiş süresini firmamız saklı tutmaktadır. Vakit geç olmadan kampanyamızdan sizler de yararlanabilirsiniz.

Back to Top