• 444 1 837

6 Saat İçinde Hizmet Garantisi

Kış dönemlerinde özellikle Vaillant kombi sorunları yoğunluktadır. Bu sebeple de kullanıcılar yaşanılan sorunlardan biran önce kurtulmak ister. Çözümü ise servis aramakta bulur. Yalnız kış döneminde servisler olması gerekenden yoğundur. Bu nedenle de yoğunluk ve oluşan arıza durumlarının çokluğu sebebi ile aynı gün içinde hizmet sunmayı bırakın aynı hafta içinde bile hizmet sunamayan firmalar bulunmaktadır. Bizler de bu düşünce ile zor durumda kalan tüketicilerimize yardımcı olabilmek adına bir kampanya oluşturduk. 6 Saat İçinde Hizmet Garantisi almak isterseniz kampanyamızın detaylarını inceleyebilirsiniz. Hızlı servis imkanı ya da VİP Servis olarak da bilinen kampanya detayları aşağıda sunulmuştur.

6 Saat İçinde Hizmet Garantisi Nedir?

Vaillant kombinizde umulmadık anda bir sorun olduğunda, evde yaşlı olduğunda, hasta olduğunda ya da ufak bebek olduğunda sorunun çözümlenmesi adına acilen servise gereksiniminiz olur. VİP Servis olarak adlandırdığımız bu kampanyamız 6 saat içinde hizmet garantisi demektir. Aynı gün içinde ve 6 saate kadar servis imkanı isterseniz kampanyamız sizlere göredir.

6 Saat İçinde Hizmet Garantisi Kampanyasının Detayları

6 saat içinde servis hizmeti garantimiz tüm tüketicilerimize özeldir.

Kampanyamız mesai saatleri içerisinde geçerli olmaktadır. Mesai bitiminde ya da mesai bitimine yakın vakitte bırakılan servis kayıtları sonraki mesai saati başlangıcından itibaren geçerlidir. Ayrıca kampanya gereği çift servis bedeli alınmaktadır.

Arıza tespiti dahil uygulamalar işinde uzman teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Bunun yanı sıra parça değişimi ya da tamir gibi uygulamalarda ücret standart fiyat listesi üzerinden alınmaktadır. Sadece ödemeye çift servis bedeli dahil edilmektedir. Arıza tespiti sonrasında eğer işlem yapılmasını istemezseniz yalnızca çift servis bedeli alınacaktır.

6 Saat İçinde Hizmet Garantisi Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyamızdan hemen her kullanıcımız yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için mesai saatleri içinde çağrı merkezimize ulaşarak hızlı servis imkanından ya da 6 saat içinde sunulan hizmet garantisinden yararlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Çağrı merkezi ekibimiz tarafından oluşturulan hızlı kayıt sonrasında uzman ekibimiz mesai saatleri içerisine denk geldi ise en geç 6 saate kadar adresinizde bulunacak ve sizlere sorunlarınız konusunda yardımcı olacaktır.

Oluşturulan bu kampanyamız hakkındaki değişiklikleri ya da kampanyanın sona ermesi gibi durumları firmamız saklı tutmaktadır.

Back to Top