• 0850 474 14 28

Biz Kimiz

Vaillant Servisi işine ve mesleğine sevgisi bulunan, müşterilerine olan saygısı ile bilinip her zaman başarılı sonuçlar çıkarmakta olan bir firmadır. Amacı tüketicilerinin yaşadığı sorunlarda onların yanında bulunarak gereken destekleri ve yardımları sunuyor olmaktır. Bu sebeple de çalışmalarını uzmanına bırakır ve her zaman kesintisiz hizmetler sunarak gereken yardımları sağlar…

Vaillant Servisi Tarihi

→ Firma 1994 yılında iki ortak ile kurulmuş özel servistir. Yapılan her bir uygulama ve işlem önemsenerek hizmetler sunulmuş her zaman başarılı olabilme yolunda adımlar atılmıştır. Bugün bu tarihlerde bile huzurlarınızdaki yerini alan firma kendinden emin, her zaman istikrarlı duruşu ile yoluna devam etmektedir. Firma şu anda tek sahip üzerinden çalışmalarını onlarca araç, onlarca teknisyen ve elliye yakın çağrı merkezi ekibi ile sürdürmektedir.

Vaillant Servisi Kimdir?

“Tüketici Mağduriyetine Son Noktayı Koyma” amacı üzerinden yola çıkmış, kararlı, azimli, başarılı ve sektörünün 1 numaralı firmasıdır.

Amacı yardım talep eden her bir kullanıcısına ulaşabilmek, arıza durumlarında ya da cihazların ihtiyacı olan her uygulamada gereken yardımları en iyi şekilde sunabilmektir. Bu amaç üzerinden de her zaman görevlerini yerine getirmeye çalışır, kullanıcısı mağdur olmasın diye elinden gelenin en fazlasın yapar.

Sektör içinde başarılı olarak yer edinen firma uzman ekibi ile her gittiği adresten kesin sonuçlar eşliğinde çıkmıştır. Bu sayede kullanıcılar da beklentilerine hizmet konusunda yanıt bulmuş ve her zaman en iyi sonuçlarla memnuniyeti yaşamıştır.

Vaillant Servisi’nin Sektörde Bulunma Amacı Nedir?

  • Kullanıcılarının mağduriyetine son vermek… Kullanıcı olarak yaşadığınız Vaillant sorunları karşısında mağduriyeti yaşadığınızın bilincinde olarak huzurlarınızdaki yerini alır sizlere tüm sorunlarınızda uzman kadrosu ile gereken yardımları sunar.
  • Kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak… Kullanıcı beklentisine göre hizmet sunar. En iyi teknik servis hizmetlerini kullanıcı huzurlarına kadar getirir ve onlara başka servisi arama seçeneği sunmaz.
  • Kullanıcının yaşadığı sorunları çözümlemek… Firmanın bünyesinde çalıştırdığı uzman kadrosu sebebi ile tüm arıza durumları kesin olarak çözümlenir. Firmamızın huzurlarınızda bulunuyor olmasındaki sebeplerden biri de yaşanılan sorunlar karşısında çözüm alternatifleri sunabilmektir.
  • Sektörde her zaman yer edinebilmek… Firmamızın sizlerin memnuniyetini sağlamaktan sonra gelen en önemli amacıdır. Çünkü ancak huzurlarınızda yer alır ise sizlere tüm sorunlarınızda yardımcı olabilir gereken destekleri de sunabilir.

Vaillant Servisi sektöründe her zaman tüketici memnuniyetini sağlamak adına var olmuştur. Uzun yıllardır da çalışmalarını aynı amaç ile sürdürmekte olup her bir kullanıcısına ulaşmaya çalışmaktadır. Sektörde en iyiyi arıyorsanız Vaillant Servisi her zaman sizlerle…

Saygılarımızla…

Back to Top